title= |
        O firmie | Kontakt | Oferta | Promocje | Aktualności | Galeria
Rowerowa wyprawa do Azji z akumulatorem POWER BANK SF-150
Jako sponsor wyprawy dostarczyliśmy Panu Piotrowi Paździora m.in. akumulator POWER BANK SF-150 aby zapewnić możliwość koerzystania np. z telefonu RUGGED PHONES S09 przez 2 tygodnie bez dostępu do energii elektrycznej.

 

Celem wyprawy Aleksandry Potoczny i Piotra Paździora jest podróż sama w sobie, poznanie kultur i zwyczajów odwiedzanych krajów. Absolwenci Wydziału Ekonomii mają już na swoim koncie autostopowe zwiedzanie Europy Zachodniej, Bałkanów i krajów byłej Jugosławii. W 2013 r. na rowerach przejechali Portugalię w ramach autorskiego projektu "Północ-Południe".
W tym roku para pozna zwyczaje Bliskiego Wchodu, posmakuje gruzińskich win, przyjrzy się z bliska smutnej historii Morza Aralskiego, a w Pamirze wjedzie na wysokość 4655 m n.p.m. W Chinach odkryje tajemnice Zakazanego Miasta, a dalej przez laotańską dżunglę i nurty Mekongu dotrze na rajskie plaże Tajlandii, skąd za pomocą jachtostopu wyruszy w kierunku indonezyjskich wysp, aby przy pomyślnych wiatrach dopłynąć do krainy kangurów.
Relacje z wyprawy będzie można śledzić na bieżąco na stronie: www.slomianykapelusz.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/SlomianyKapelusz 

 

 Created & Designed 2019 by Moldo
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].