title= |
        O firmie | Kontakt | Oferta | Promocje | Aktualności | Galeria
Polski Segway
Teraz i w Polsce są produkowane pojazdy elektryczne typu segway. Zapraszamy na www.velex.eu.

 

VELEX to polska marka samopoziomujących pojazdów elektrycznych typu segway. Oferta obejmuje pojazdy do jazdy w mieście po równych powierzchniach jak i wersje bardziej uterenowione - VELEX OFF-ROAD X1

 

Dwukołowy pojazd elektryczny samopoziomujący marki Velex model OFF-ROAD X1 to produkt zaprojektowany do poruszania się po trudniejszym terenie nieutwardzonym. Wykorzystuje on najnowsze rozwiązania technologiczne. Do zasilania silników (2 x 1000 Wat) wykorzystano nowoczesna akumulatory Li-Ion. Pozwala to doładowywać pojazd w dowolnej chwili bez ryzyka pogorszenia kondycji baterii.  Nowy zaprojektowany układ ładowania pozwala szybko naładować baterię  w ok. 4 godziny od 0% do 80%. Nowoczesny układ kontroli nachylenia zapewnia łatwe poruszanie się bez ryzyka upadku. Duże koła 19” z specjalnym bieżnikiem sprawdzają się w trudnym terenie. Wszystkie te rozwiązania pozwalają wykorzystywać Velex model OFF-ROAD X1 nie tylko w miejscach o idealnym podłożu. OFF-ROAD X1 znajduje zastosowanie w służbach porządku publicznego (policja, straż miejska, ochrona), mitingach i eventach firmowych, w reklamie (np. targi), wycieczkach krajoznawczych i wielu innych miejscach.

 

www.velex.eu

 

 Created & Designed 2019 by Moldo
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].