title= |
        O firmie | Kontakt | Oferta | Promocje | Aktualności | Galeria
Polityka prywatności

Ochrona prywatności

Ochrona prywatności w serwisie e-notebook.com.pl ma dla nas ogromne znaczenie. W związku z tym publikujemy dokument wyjaśniający zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu.


Gromadzenie danych osobowych użytkowników

W celu uzyskania pełnego dostępu do treści i usług oferowanych w serwisie e-notebook.com.pl, polecamy użytkownikom wypełnienie formularza rejestracyjnego dającego dostęp do forum dyskusyjnego, oraz, w przypadku zamówienia w naszym sklepie, wypełnienie formularza zamówienia. Wypełnienie formularza umożliwi realizację zamówienia w sklepie internetowym e-notebook.com.pl.

Przechowywanie i ochrona informacji

Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym oraz formularzu zamówienia przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Zbiór zgromadzonych danych osobowych traktowany jest jako wydzielona baza danych, przechowywana na serwerze serwisu e-notebook.com.pl. Pełen dostęp do bazy danych posiada jedynie niewielka liczba uprawnionych pracowników zajmująca się administracją serwera.

Prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych

Każdemu użytkownikowi, który wypełnił formularz rejestracyjny lub formularz zamówienia, zapewniamy dostęp do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji oraz modyfikacji. Użytkownik może uzyskać dostęp do swoich danych po uprzedniej autoryzacji na swojej stronie profilowej dostępnej z zakładki 'profil' (dział forum). Dane gromadzone na podstawie formularza zamówienia, można uzyskać od administratora serwisu. Usunięcie oraz poprawa danych realizowane jest przez administratora serwisu e-notebook.com.pl.

Zakres udostępniania informacji o użytkowniku

Jako redakcja serwisu e-notebook.com.pl, nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom, chyba że na wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu, w przypadku naruszenia przez użytkowników przepisów prawa. Możemy jednak ujawnić współpracującym z nami serwisom internetowym czy agencjom reklamowym opracowane przez nas zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne. Zestawienia takie dotyczą głównie oglądalności naszego serwisu i nie zawierają danych pozwalających na identyfikację poszczególnych użytkowników.

Informacje zawarte w logach dostępowych

Podobnie jak większość wydawców internetowych, zbieramy informacje dotyczące wykorzystania serwisów przez użytkowników oraz ich adresów IP na podstawie analizy logów dostępowych. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, związanych z administracją serwerów serwisu, jak również w celach statystycznych, przy analizie demograficznej użytkowników.

Linki do innych stron internetowych

Realizując podstawową ideę Internetu umieszczamy na stronach serwisu e-notebook.com.pl linki umożliwiające użytkownikom bezpośrednie przejście na inne strony internetowe. Nie odpowiadamy jednak za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron. Zachęcamy użytkowników do zapoznania się z treścią oświadczeń o ochronie prywatności umieszczonych na stronach gromadzących dane osobowe.

Kontakt

W przypadku pytań użytkowników dotyczących powyższej deklaracji ochrony prywatności, warunków korzystania z serwisu e-notebook.com.pl czy możliwości kontaktu z nami, prosimy o kontakt.Created & Designed 2019 by Moldo
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].