title= |
        O firmie | Kontakt | Oferta | Promocje | Aktualności | Galeria
O firmie

Nasz zespół stara się przygotować dla Państwa najlepszą ofertę sprzętu mobilnego. Jesteśmy gronem ludzi, dla których nowe technologie informatyczne są pasją. Pomaga nam to w oferowaniu różnych indywidualnych rozwiązań jakich Państwo oczekują od sprzętu mobilnego. Oferta obejmuje zarówno dobrej jakości najtańszy sprzęt mobilny, jak i ten najciekawszy z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Naszym partnerem strategicznym i firmą obsługującą sprzedaż, logistykę, wysyłki i serwis jest firma BMF działająca na rynku sprzętu mobilnego od ponad 10 lat. Tak długie doświadczenie gwarantuje Państwu stuprocentową pewność przy współpracy z nami.

Oferta nasza obecnie obejmuje zarówno notebooki jak i inny sprzęt mobilny typu telefony komórkowe, nawigacje, PDA i inny. W dziedzinie laptopów możemy zaproponować większość marek oferowanych na świecie włącznie z laptopami specjalistycznymi jak np. Getac, nowe laptopy powystawowe z programu HP ReNew, jak i notebooki używane po leasingu.

Dział akcesoriów i peryferii jest bardzo rozbudowany, oferta obejmuje bardzo dużą ilość produktów, z których wiele nie udało się nam jeszcze umieścić w naszym sklepie. Wszyscy, którzy szukają produktu, który jeszcze nie znalazł się w naszym sklepie, prosimy o kontakt info@e-notebook.com.pl abyśmy mogli pomóc i zaproponować wybrany element.

Dział baterii do notebooków i innych urządzeń obejmuje kilka tysięcy produktów i dlatego jest mu poświęcona niezależna strona www.mobile-energy.pl gdzie łatwo można znaleźć baterię do swojego sprzętu. Strona jest tak zbudowana, że pozwala przeszukiwać zasoby zarówno po marce i modelu sprzętu, jak i po numerze P/N. Oferta również obejmuje regenerację starych baterii.

Serdecznie ZAPRASZAMY.Created & Designed 2019 by Moldo
Ważne
Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Jeśli wyrażasz zgodę i chcesz by ta informacja nie pojawiała się więcej kliknij [ZGADZAM SIĘ].